Úvod / Sadrokartónové systémy / Novinky / Akustické sadrokartónové dosky Rigips

Akustické sadrokartónové dosky Rigips

Akustické sadrokartónové dosky Rigips

Spoločnosť Rigips prichádza na trh s novinkou - modrou akustickou sadrokartónovou doskou. Modrá akustická doska Rigips v systémových sadrokartónových konštrukciách výrazne znižuje hladinu hluku. Je to profesionálne a ekonomické riešenie protihlukovej ochrany budov. Rigips, tak pomáha splniť veľmi dôležité kritérium v oblasti komerčnej aj bytovej výstavbe a tým je pokoj na prácu aj odpočinok.

Rozhodli ste sa zvukovo odizolovať vaše obydlie?

Neváhajte a obráťte sa na odborníka, ktorý stanoví zdroje hluku, smer jeho šírenia a najslabšie steny v akustickom pláne. Môže tiež stanoviť poradie priorít pre vykonávanie prác. Len odborník na akustiku je schopný vykonať kvalitnú komplexnú diagnostiku a tým zaručiť požadovaný výsledok.

Pre získanie maximálneho účinku akustickej izolácie sa odporúča ošetriť nielen deliace konštrukcie samotné, ale sústrediť sa aj na všetky ich časti, tzn. okná, dvojité zasklenie, dvere, vetracie mriežky, prípadné netesnosti atď

Pokiaľ chcete začať s prvými krokmi sami, pozrite si možnosti s Modrou akustickou doskou.

Modrá akustická

je sadrokartónová doska, ktorej vlastnosti pomáhajú znížiť škodlivý hluk. Vďaka jedinečnej modrej farbe kartónu je doska ľahko rozpoznateľná. Už v základnej verzii je doska dodávaná v protipožiarnej úprave, preto je vhodná i pre konštrukcie s požiadavkou na požiarnu odolnosť.

Modrá akustická sadrokartónová doska je vyrobená podľa špeciálnej receptúry. Má vhodne zvolenú hustotu jadra, ktorú tvorí upravená sadrová štruktúra so špecifickými tlmiacimi vlastnosťami. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dosahuje doska vysokých akustických kvalít.

Prospekt Modrá Akustická doska

Návod na montáž akustickej predsteny Rigips

Novinky
Nová generácia steny Rigips HABITO Viac ›
HILTI na ťahu! Viac ›
Modrá akustická doska s Activ´Air Viac ›
Stavba roka 2014 Viac ›
Nové zdravé dosky Rigips Activ’Air® Viac ›
Posuvné dvere a zárubne ECLISSE Viac ›
Nové pásky na sadrokartón Viac ›
Rigips 4 PROfesional Viac ›
Akustické sadrokartónové dosky Rigips Viac ›
LaHydro - sadrokartónová doska do mokra Viac ›